Vilka är vi?

Vi är ett familjeföretag som startades 2017. Med en gemensam passion för inredning, former och att skapa väl genomtänkta miljöer är vi det bästa teamet! Alla våra styrkor kombinerade gör så att det alltid finns en bredd i våra projekt och resultat, och vi samarbetar alltid för att nå det bästa slutresultatet. 

Tack vare vårt logistikteam går dessutom allt snabbt och smidigt, och vi har möjligheten att erbjuda våra kunder tjänster som magasinering, möbeltransport och mindre handymansjobb. 

IMG_4323.JPG

Katja - inredare & stylist. 
Katja@styledbydahl.se

Ansvarig för inredningsuppdrag
 

IMG_6497.JPG

Emmy - inredare & stylist. 
Emmy@styledbydahl.se

 

IMG_9782.JPG

Emma - inredare & stylist. 
Emma.a@styledbydahl.se

 

IMG_0393.JPG

Elias - medgrundare &
logistikansvarig

Elias@styledbydahl.se
 

image_6483441 (1).JPG

Denny - logistik & lager

Denny@styledbydahl.se

IMG_5933.JPG

Linda - vår grundare. 
Linda@styledbydahl.se

 

IMG_0543.JPG

Johanna - inredare & stylist. 
Johanna@styledbydahl.se

 

IMG_0530.JPG

Amanda - inredare & stylist. 
Amanda@styledbydahl.se

 

image_6483441.JPG

Christelle - inredare & stylist.

Christelle@styledbydahl.se
 

IMG_0838.JPG

Robin - logistik & lager

Robin@styledbydahl.se

Emma O - inredare & stylist. 
Emma@styledbydahl.se

(Mammaledig)
 

STYLEDBYDAHL